Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (0)
  • Produkty (0)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

PLINTA-SERWIS Przedsiębiorstwo Elektroniczne Jarosław Plinta

Rodzaj działalności: Handel
Zakres działalności: Rynek lokalny
Liczba pracowników: Brak danych
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 1991
Kategorie:

AGD, RTV

Bezpieczeństwo i Ochrona

Elektronika i Elektrotechnika

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: 0

PLINTA-SERWIS jest dystrybutorem elektronicznych systemów ochrony osób i mienia.

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Początki naszej firmy sięgają 1991 roku, kiedy to powstał zakład świadczący usługi dla ludności w zakresie serwisowania urządzeń RTV. Do dzisiaj oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu tele- i radiomechaniki. Usługi serwisu RTV obejmują naprawy domowe i warsztatowe.
Na terenie miast Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom i okolic dojazd do klienta i transport sprzętu jest bezpłatny. Na wszystkie naprawy jest udzielana gwarancja.
W związku ze specyfiką działania serwisu RTV zajmujemy się również handlem artykułami branży elektronicznej i pokrewnych. W naszej ofercie można znaleźć telewizory, monitory, piloty, lasery, trafopowielacze, podzespoły i części elektroniczne i wiele innych, nie sposób bowiem wszystkiego tu wymienić. . Oferujemy sprzęt nowy, ale także i używany. Prowadzimy sklep internetowy on-line oraz konwencjonalny, jak również wystawiamy nasze towary w internetowych serwisach aukcyjnych.
Obecnie skupiamy uwagę także na działalności dystrybucyjnej nowoczesnych urządzeń i systemów z zakresu ochrony osób i mienia.
Naszym Klientom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny systemów sygnalizacji włamania i napadu, telewizji dozorowej, monitoringu, wykrywania pożaru oraz kontroli dostępu. Wszystkie urządzenia jakie za pośrednictwem PLINTA-SERWIS trafiają do odbiorców posiadają dopuszczenia, atesty i koncesje niezbędne do pracy na rynku polskim..
Urządzenia dystrybuowane przez PLINTA-SERWIS posiadają wystawione przez producentów deklaracje zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej i są oznakowane znakiem CE.

Oddajemy do dyspozycji naszych klientów wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę pracowniczą, ciągle doskonalącą się w zakresie wysokiej jakości obsługi klienta.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Szyb Walenty 32
Miasto:Ruda Śląska
Kod pocztowy:41-700
Region:śląskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 32 2772824
Faks: +48 32 7202271

Internet

Prezentacja:www.plinta-serwis.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Jarosław Plinta
Telefon stacjonarny: +48 32 2772824
Telefon komórkowy: +48 667697657
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję